Pavel Soukup | kouzelník čaroděj grafik bavič módní ikona mistr světa fotograf

Magie a nadpřirozeno s vtipným kouzelníkem

Kouzelník Čáry Kluk si získal srdce nejen dětí, ale i dospělých. Jeho představení jsou navržena tak, aby oslovila všechny věkové kategorie. Rodiny se mohou těšit na společný zážitek plný smíchu a radosti, který si budou pamatovat ještě dlouho po představení.
Čáry Kluk není jen obyčejným kouzelníkem. Jeho představení jsou plná úsměvů a smíchu, které okamžitě přenášejí diváky do světa fantazie a radosti. Jeho vystoupení jsou kombinací tradičních kouzelnických triků a moderního humorného přístupu, což z něj dělá jedinečného kouzelníka, který očaruje každého.

Kouzelník nezůstává pouze na svém „pódiu“ – vychází do publika a interaguje s ním. Jeho schopnost vtáhnout diváky do představení, tímto způsobem, vytváří neopakovatelnou atmosféru zábavy. Každé dítě nebo divák se může stát součástí kouzelného okamžiku, což přidává vystoupení na osobitosti.

Samé skvělé reference

Anna Kubešová
Anna Kubešová
26.11. 2023
Read More
Kouzelníka jsem měla možnost zažít na dětské oslavě a velice doporučuji jak pro akci dospělým tak i dětem. Pan kouzelník je velice vtipný, plný energie, zábavu umí dobře přizpůsobit potřebám skupiny.
Knihovna Praha Nedvězí
Knihovna Praha Nedvězí
7.10. 2023
Read More
Skvělé a dynamické představení! Nevím, kdo se bavil víc. Jestli děti nebo dospělí. Že nemáte rádi kouzelníky? S kouzelníkem Čáry Klukem změníte názor.
Marína Orlík
Marína Orlík
30.9. 2023
Read More
Zábavné a vtipné vystoupení nejen pro děti, ale i pro dospělé. Zajímavé kousky z mikromagie zaujaly nejednoho dospěláka. Děkujeme za prima a veselé ozvláštnění večera.
Martina Brodská
Martina Brodská
20.8. 2023
Read More
Děkuji, kouzelník je úžasný 😍
Mirek Mužík
Mirek Mužík
18.8. 2023
Read More
Moc jsme se bavili, velcí i malí. Doporučuji, super kouzelník. Zasmali jsme se. Pozveme k nám určitě znova.
Barbora Vališková
Barbora Vališková
2.8. 2023
Read More
Kouzelníka jsme měli poslední den tábora jako překvapení pro děti a bylo to super. Užili jsme si to jak děti, tak dospělí.
Dita Tomsová
Dita Tomsová
1.8. 2023
Read More
Dost jsem se pobavila, představení mělo energii a spád 😊
Zdeňka Čiháková
Zdeňka Čiháková
29.7. 2023
Read More
Nejen kouzla, ale i neskutečná legrace.
Jaroslav First
Jaroslav First
24.7. 2023
Read More
Čáry kluk byl u nás poprvé a malí i velcí diváci byly nadšení. Všichni se smáli a rádi se zapojovali do čarování s kouzelníkem. Ještě jednou moc díky za vaše vystoupení na pouťovém odpoledni v Křepenicích.
Monika Mrkvičková
Monika Mrkvičková
9.6. 2023
Read More
Vystoupení jsme objednali na dětskou narozeninovou party. Čáry Kluk je velmi profesionální a zábavný. Jeho triky jsou vtipné a chytré a zabaví všechny, i rodiče. Všem se to líbilo a party měla šmrnc. Objednáme za rok opět, snad to vyjde 👍.
Marius Tudor
Marius Tudor8.6. 2023
Read More
Wonderful person and great performer! Kids were absolutely amazed by his show in which he put a lot of dedication! Adults loved his friendliness and smart jokes! A truly great experience!!!
Roman Šolar
Roman Šolar6.6. 2023
Read More
Děkujeme za úžasné kouzelnické vystoupení na dětském dni. Děti si užily pestrý, záživný program. Super komunikace.
Alexandra Marek
Alexandra Marek2.6. 2023
Read More
Čáry - kluka velmi a tuze moc doporučuji. Jeho kouzelnické vystoupení bylo naprosto čarovné, plné smíchu, dětské oči od začátku až do konce byly rozzářené, podařené "ftipné" hlášky a samozřejmě nesmělo chybět i nějaké to překvapení. Oslavenkyně a její kamarádi byli naprosto nadšené a i druhý den o tom se zápalem všem ve školce vyprávěli.
Previous
Next
Kouzelník Čáry Kluk - tvůrce kouzel a radostí

V dnešním uspěchaném světě je Čáry Kluk osvěžujícím zjevením. Jeho kouzla nejsou jen vizuálně působivá, ale také nám připomínají, že magie může být i v každodenním životě. Pokud toužíte po smíchu, radosti a troše kouzel, nenechte si ujít představení Čáry Kluka a pozvěte ho třeba k sobě domů. 

KOntakt

Zanechte mi zprávu nebo dotaz. Děkuji.

50% sleva na Webdesign - speciální nabídka

Máte zájem o speciální nabídku? Můžete mě zcela nezávazně kontaktovat. 

connect

we'd love to have your feedback on your experience so far